KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122016
nr 1412 2016
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus, Monogramsignerad. Olja på pannå, 54x47, yttermått inklusive ram: 64x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:59:59
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg
Lis Husberg (f. 1920)